#Назад

Палетні стелажі та триповерховий мезонін

Описание
Компанія «КиївМетСервіс» здійснила проектування, постачання та монтаж обладнання для складських та торгових приміщень у новому торговельно-складському комплексі компанії «Будівельний двір».

Для складу було розроблено концепцію зберігання товарів з урахуванням палетних стелажів і мезоніна. Такий поділ складу дозволяє на палетних стелажах зберігати вантаж на палетах та обробляти їх за допомогою вантажної техніки, а на мезоніні зберігати товари на полицях та обробляти їх переважно вручну.

Схема розміщення стелажів на складі:
 
 
Палетні стелажі мають висоту 5800 мм. Зберігання відбувається на п'яти рівнях: 4 рівні зберігання на траверсах та один рівень зберігання на підлозі. Товари упаковуються на європалети та встановлюються на стелажі за допомогою вантажної техніки. Один рівень зберігання витримує навантаження до 4000 кг.
 

Мезонін висотою 6250 мм має три поверхи. Зберігання товарів відбувається на полицях. Ця конструкція забезпечує прямий доступ до товарів, розміщених навіть на верхніх ярусах.
 
 
 
У мезоніну два приймальні майданчики на другому та третьому поверхах. Подання товару ними здійснює навантажувальна техніка. І потім товар вручну розноситься на відповідні полиці.
 
 
 
Підйом на поверхи мезоніну здійснюється за сходами, вбудованими всередину мезоніну. 
 
       
 
Площа корисного поличкового зберігання на мезоніні 800 м2.
 
ВІДЕО-ОГЛЯД ВСТАНОВЛЕНИХ НА СКЛАДІ ПАЛЕТНИХ СТЕЛАЖІВ І МЕЗОНІНУ