Питання - відповіді

У цьому розділі зібрані питання, які найчастіше виникають у процесі вибору стелажних конструкцій. Якщо серед даних питань і відповідей немає інформації, що Вас цікавить, то ми охоче надамо її за допомогою форми зворотного зв'язку, телефонного дзвінка або будь-яким іншим зручним чином.

 

Як дізнатися вартість стелажної конструкції, якщо в розділах про стелаж немає цін?

Ціна на стелажну систему, яка є комплексним рішенням, складається з цілого ряду факторів, які необхідно враховувати для правильного розрахунку кожного окремого проекту. Незважаючи на те, що стелажі завжди розраховуються виключно в індивідуальному порядку все ж таки можна виділити основні фактори, що впливають на ціну конструкції:


• Тип стелажів;
• Габаритні розміри та кількість ярусів/полиць;
• Передбачувана висота стелажів;
• Тип вантажу, що зберігається (поштучний, палети, коробки, великогабаритний вантаж і так далі);
• Навантаження на полицю чи квадратний метр.


На підставі цих даних буде розраховано точну вартість. Вартість стелажів зазвичай розраховується та озвучується протягом дня по телефону або у вигляді комерційної пропозиції надсилається на електронну пошту. У разі нестандартних замовлень або великих проектувальних робіт підсумкова вартість може розраховуватись кілька робочих днів.

Де можна ознайомитись із вашим стелажним обладнанням?

Практично весь спектр продукції, що виробляється, представлений у нашому офісі, розташованому за адресою м. Київ, вул. Щербакова 4. Ми завжди готові надати інформацію, що цікавить, а також допомогти визначитися з необхідними параметрами та оформити замовлення на індивідуальну стелажну систему.

Скільки часу займе виробництво стелажів?

Постачання замовлених стелажних конструкцій виконується зі складу готової продукції або на замовлення. Точні терміни виробництва залежить від низки чинників, як тип устаткування чи обсяги поставки. У разі наявності необхідних конструкцій складі термін поставки становить від одного календарного дня. У разі реалізації індивідуального проекту потрібно від десяти робочих днів. Про точні терміни поставки замовлення Вам повідомить персональний менеджер.

Які дані необхідні для виробництва стелажу?

Якщо Вас цікавить типове обладнання, то таке замовлення буде виконане досить швидко. Для його виконання потрібно уточнити лише кілька запитань, на які можна відповісти у телефонному режимі або за допомогою електронної пошти. У разі реалізації великих та складних проектів, що вимагають наявності технічного завдання, розрахунок усіх параметрів обладнання проводиться фахівцями на основі таких даних:

• Планувальна схема складського приміщення з прив'язкою до входів та виходів, наявністю всіх комунікацій та точною вказівкою розмірної сітки колон;

• Дані про техніку, яка використовується або планується використовувати на складі (вантажопідйомність, будівельна ширина та висота, висота підйому, ширина робочого коридору тощо);

• Необхідність організації технологічних зон (зон приймання, відвантаження, експедиції тощо). У разі наявності таких зон слід надати докладну інформацію про їх розміри та конфігурацію;

• Висувні вимоги до товару (тип тари, вид упаковки, маса і габаритні розміри вантажів, частота їх переміщення і так далі);

• Інші індивідуальні побажання до стелажної конструкції.

Як бути, коли немає частини даних для розрахунку?

У разі відсутності необхідної для розрахунків інформації необхідні дані можуть бути зібрані фахівцями нашої компанії безпосередньо на місці передбачуваного складського приміщення. Зустріч для збору інформації та уточнення всіх питань, що цікавлять, може бути здійснена в будь-який зручний для замовника час.

Виклик фахівця для вимірів безкоштовний?

Так, така послуга надається абсолютно безкоштовно.

Чи всі стелажі необхідно кріпити до підлоги та стін?

Поличкові стелажі, які мають невелику висоту і розраховані на невеликі навантаження, можуть бути встановлені на рівну підлогу без будь-яких додаткових кріплень. Промислові стелажі всіх типів (палетні, мезонін, консольні та набивні) згідно з паспортом вимагають кріплення до підлоги для безпеки роботи з ними.

Як виконується кріплення стелажу до підлоги?

Для кріплення використовуються анкери з розпірною втулкою. Завдяки такому способу кріплення, як правило, відпадає необхідність кріплення стелажів до інших поверхонь, наприклад, до стін.

Якими є вимоги до складського приміщення, де буде розміщено стелажне обладнання?

Головною вимогою є наявність промислової підлоги високої якості, яка відповідає ДСТУ. Розміщувати стелажі можна лише на майданчику, який має тверде рівне покриття з ухилом не більше 0,002, що зазначено у ГОСТ 16140-77. Як правило, інші важливі параметри вказуються в специфікації стелажу та його інструкції з монтажу. У процесі збору конструкції слід суворо дотримуватися інструкції, а також забезпечити наявність вільного місця та належного освітлення.

Які вимоги для монтажу легких стелажів?

Для встановлення стелажних конструкцій поличкового типу, розрахованих на навантаження до 600 кг, а також металевих меблів, відсутні жорсткі вимоги щодо наявності спеціальної промислової підлоги. Однак вимоги ГОСТу 16140-77 щодо встановлення стелажів на тверде рівне покриття з ухилом не більше 0,002 повинно дотримуватися.

Що робити, якщо підлога не відповідає вимогам Держстандарту?

У тих випадках, коли наявна підлога складського приміщення не відповідає заявленим параметрам ГОСТу, а також у разі монтажу конструкцій у складних умовах застосовуються спеціальні опорні пластини, що вирівнюють.

Який гарантійний термін обладнання, що надається?

Як правило, наша компанія надає гарантію на стелажі від 12 місяців. У разі потреби завжди можна укласти додаткову угоду на продовження терміну гарантії, що особливо зручно при великих поставках, а також подальше сервісне обслуговування.

Як можна сплатити замовлення?

Для юридичних – безготівковий розрахунок, шляхом виставлення рахунку з ПДВ. Фізичним особам доступно дві форми оплати готівкою під час оплати в офісі або перерахування коштів на картковий рахунок, а також безготівковий - шляхом виставлення рахунку та оплати через банк.

Як не допустити помилок під час вибору типу стелажу?

Залежно від передбачуваних складських процесів, особливостей приміщення, техніки, що використовується, а також видів вантажів, що зберігаються визначається тип стелажної системи. Завдяки індивідуальному підходу до кожного замовника наші фахівці запропонують Вам найоптимальніші варіанти для кожного конкретного випадку. Такий підхід на відміну вибору лише одного виду стелажної конструкції нерідко дозволяє оптимізувати прямі і непрямі витрати зберігання більш ніж на 10%. Саме тому не слід поспішати з прийняттям остаточного рішення, а почекати, коли буде завершено повний розрахунок Вашої заявки, який зазвичай займає не більше двох днів.

Чи можливо доставити стелажі до регіонів України?

Так, наша компанія виконує доставку обладнання на всій території країни. Мінімальні терміни за низьких бюджетів перевезення забезпечуються завдяки використанню автотранспорту. Стелажні конструкції поставляються у розібраному вигляді, тому займають не так багато місця. Крім того, у комерційному реченні вартість доставки виноситься окремим рядком, що дозволяє оцінити вигоду від доставки спеціалістами або особистим транспортом. Звісно, ​​вартість доставки виключається з рахунку, якщо замовник планує виконати доставку особистим транспортом або третьою стороною.

Чи можливий монтаж «під ключ»?

Так, можливо. А в деяких випадках, коли в складних проектах від якості складання залежить вся подальша експлуатація конструкції, монтаж «під ключ» стає найкращим рішенням.

Необхідно перенести наявну стелажну систему на інший склад. Чи є у вас така послуга?

Так, наша компанія надає таку послугу. Команда досвідчених збирачів здійснить демонтаж стелажної системи, а також її подальший монтаж на новому місці в гранично короткий термін залежно від обсягу робіт. За потреби ми забезпечимо доставку стелажного обладнання до місця збирання за допомогою власного транспорту.

Задати питання

Залиште свій контактний номер телефону, і з вами зв'яжуться для швидкого вирішення питань.