Статті

#Назад
17 03.2014

Поличні стелажі малої та середньої вантажопідйомності

Далеко не на всіх складах потужний продукт зберігається в малогабаритному вигляді. Одна частина товару може бути надійно упакована на піддонах, а інша частина з найрізноманітніших причин зберігається врізнобій. А в деяких випадках класичні палетні стелажі просто не підходять для цієї мети, наприклад при зберіганні штучних важких вантажів. У всіх подібних випадках оптимальним варіантом буде встановлення поличкових стелажів, які мають різну вантажопідйомність.
 
Компанія «Київметсервіс» пропонує широкий вибір стелажних конструкцій для зберігання найрізноманітніших вантажів. Розглянемо різні типи поличкових стелажів.
 
 
Стелажі «КМ 800» призначені для поличкового складського зберігання. Вантажопідйомність даного типу конструкцій становить до 800 кг на полицю, а самі стелажі дуже масивні, тому встановлювати їх в офісі є недоцільним, якщо немає потреби в стенді для важких предметів. У той же час для складу такі стелажі просто незамінні. Зручне зачіпне кріплення дозволяє швидко змінювати висоту полиць, а порошкове покриття захищає елементи конструкції від корозії та незначних ударних навантажень. Сам стелаж «КМ 800» дуже масивний та міцний.
 
 
    
 
 
Стелажі «КМ 400» застосовуються для поличного зберігання, коли навантаження на одну полицю становить від 200 до 400 кг. Подібні стелажні конструкції широко використовують як на складах, так і в офісах. Якщо в умовах складу на них зручно зберігати коробки, колеса, ящики та інші вантажі, то в офісах вони застосовуються для зберігання всіляких речей і документів.
 
 
    
 
 
Якщо вантажі мають меншу масу, то стелажі виконуються дещо іншою конструкцією:
 
Стелажі МС є акуратними і відносно легкими конструкціями на болтовому з'єднанні. Дані стелажі чудово впишуться в будь-який інтер'єр не лише складського, а й офісного приміщення. Стелажі "МС", які пропонує компанія "Київметсервіс", мають вантажопідйомність від 100 до 200 кг на одну полицю. Призначення стелажів «МС» - це зберігання найрізноманітніших вантажів, починаючи з офісної документації та закінчуючи автомобільними запчастинами.
 
 
    
 
Можна відзначити, що стелажі «МС» добре зарекомендували себе як зручні архівні конструкції, оскільки вони мають ряд переваг, які дозволяють організувати зручне та надійне сховище. До таких переваг належить:
 
  • акуратний зовнішній вигляд;
  • міцність конструкції;
  • велика кількість додаткових аксесуарів.
Стелажі Конструктор і стелажі на зачепах, перш за все, призначені для офісного використання, оскільки є досить легкими конструкціями. Але за потреби вони можуть бути використані в невеликих складських приміщеннях, тому що витримують розподілене навантаження від 80 до 150 кг на одну полицю. Такої вантажопідйомності цілком достатньо для розміщення коробок, побутової техніки та інших легких вантажів. Серед основних переваг даного типу стелажів можна назвати простоту конструкції, а також низьку вартість оцинкованого виконання. Існує висока популярність стелажів даних типів як у комерційних, так і побутових цілях – у будинку, підсобних приміщеннях, гаражах та персональних майстернях.
 

      

 
 
Пересувні архівні стелажі стануть ідеальним рішенням у процесі організації архіву, особливо коли наявна площа дуже обмежена. Якщо є достатньо вільного простору, то пересувні стелажі будуть надійним і вкрай зручним сховищем, оскільки забезпечують швидкий доступ до будь-якої секції – для цього потрібно просто відсунути відповідний стелаж за допомогою спеціального механічного приводу.
 
 
    
 
 
Таким чином, поличні стелажі є універсальним способом зберігання різних вантажів, як у складських умовах, так і в офісі, архівах та побуті.