Статті

#Назад
24 02.2014

Торгові стелажі – найкращий спосіб представлення товару

Якісне торгове обладнання є не лише важливим, а й необхідним елементом будь-якої торгівлі. Для кожного типу товару розроблено свої види торгових стелажів, які враховують особливості продукції, що продається. Також є універсальні конструкції, здатні представити широкий спектр товарів. Тому незалежно від асортименту товару завжди можна підібрати потрібні стелажі. Спеціалізовані стелажі (хлібні, овочеві, кондитерські) призначені для конкретних видів товарів та належним чином враховують вагу та габаритні розміри. Частою вимогою до стелажів є відповідність інтер'єру, адже встановлення в магазині чи торговому залі супермаркету не повинно псувати загальної картини. Для цього стелажі мають різний зовнішній вигляд, а також виготовляються з різноманітних матеріалів.
 

Всупереч думці, що стелажі використовуються виключно в торгових цілях (у магазинах), необхідно відзначити, що вони мають широку сферу застосування. Одним із таких напрямків використання є складське господарство. Так складська торгівля дуже виграє від такого обладнання, оскільки дозволить якнайкраще представити весь наявний товар, як на вигляд, так і за зручністю доступу. Таке розташування буде зручним не тільки для покупців, але і для самих працівників складу.
 
Важливим моментом є те, що представлений на стелажах товар для продажу може одночасно зберігатися на ньому, що в деяких випадках дозволяє повністю відмовитися від використання складських приміщень. Таким чином, стелаж одночасно виконує дві функції - зберігання товару та пропозицію його до продажу. Максимальна оптимізація наявних торгових площ дозволяє суттєво збільшити обсяг пропонованого товару без додаткової оренди нових приміщень.
 
Важливим моментом у сучасних магазинах та супермаркетах є можливість організувати систему самообслуговування, оскільки зручний доступ до всього товару дозволяє кожному покупцю самостійно підібрати те, що необхідно. Коли покупець самостійно підбирає товар, то немає потреби у великому штаті продавців, менеджерів та інших супутніх витрат на утримання персоналу.
 

    

Якщо говорити з економічної точки зору, то стелажі є таким обладнанням, яке дозволяє ефективно використовувати основні засоби підприємства, а також сприяє підвищенню рентабельності бізнесу в цілому. Адже нерідко основною статтею витрат є витрати на кошти. Ще однією особливістю торговельного бізнесу є швидка оборотність продукції. Таким чином, один раз придбавши торговельні стелажі, Ви можете пропустити через них безліч партій товару, а ефективність безпосередньої торгівлі анітрохи не постраждає від цього. Внаслідок чого витрати на кожну конкретну партію товару будуть зведені до мінімуму.