Статті

#Назад
18 02.2014

Переваги металевих меблів

У сучасному світі сфера застосування металевих меблів, а також металевого обладнання дуже широка. Металеві меблі можна зустріти у багатьох виробничих, торгових, підсобних та офісних приміщеннях. Це можуть бути металеві стелажі в магазинах, на складах, шафки для особистих речей у різних роздягальнях та багато іншого. До меблів з металу також відносяться вироби, які дозволять найзручнішим і надійним чином організувати зберігання різних, навіть дорогих речей. Серед подібних меблів також можна назвати вогнетривку архівну шафу, що дозволяє надійно зберігати ділові папери та особисті речі. А металева шафа для одягу стане оптимальним рішенням для перевдягання будь-яких виробничих приміщень.
 

           

Наші досвідчені фахівці завжди допоможуть Вам підібрати металеві меблі, які найкраще вирішать поставлені завдання. Розглянемо основні переваги металевих меблів:
 
1) Практичність
 
Перевага металевих меблів перед класичним варіантом офісних меблів із ДСП очевидна. У самому матеріалі та технології виготовлення спочатку закладена можливість багаторазового складання-розбирання. Тому в разі переїзду на нове місце такі меблі не стануть непридатними як звичайні меблі з ДСП. Крім того, дерев'яні меблі з часом розбовтуються, починає скрипіти і приходить у плачевний стан. Металеві меблі на порядок складніше зламати, а якщо поломка все-таки станеться, то вона легко піддається ремонту і швидко повертається до ладу.
 
2) Довговічність
 
Другою перевагою меблів із металу є довговічність. Ні на які дерев'яні меблі не дадуть гарантії 5-10 років. Крім того, що на металеві меблі зазвичай дають таку гарантію, її термін експлуатації може становити 20-30 років. Для металевих меблів не страшна підвищена вологість, гарячі предмети тощо. Сам матеріал листової сталі, з якої виготовляються подібні меблі, мають високу міцність та довговічність. А якісна фурнітура доповнює загальну картину. Порошкове покриття забезпечує стійкість до появи подряпин.
 
3) Міцність
 
Випробування на міцність підтверджують високу якість і надійність продукції з металу. Так картотечні шафи, що дозволяють зручно зберігати будь-які документи, здатні витримати до 50 000 циклів відкривання та закривання. При цьому завантаження таких ящиків враховувалось по максимуму (30 кілограм). А полиця металевої шафи здатна витримати вагу документів 60 кг.
 
4) Функціональність
 

Ще однією перевагою металевих меблів є висока функціональність під час експлуатації. Такі меблі чудово впораються з упорядкованим зберіганням, а також систематизацією документації, що використовується. Кожен працівник, який має справу з великою кількістю офісних документів, чудово знає, наскільки важливо, а часом зовсім нелегко відшукати необхідний документ серед великої кількості паперів. А якщо такий документ загубиться або потрапить у чужі руки, це може завдати компанії суттєвої шкоди - втрати контракту, важливого клієнта або навіть репутації. Ось чому документи не терплять себе недбало.
 
Легкий пошук та зручне сортування документів досягається завдяки розташуванню файлових картотек в окремих підвісних папках, які можна підписати і тим самим організувати швидкий пошук документів за потреби. Порівняно з колишнім способом зберігання документів такий спосіб є набагато досконалішим та зручнішим.
 
Таким чином, в офісах, які оснащені металевими меблями, можна не боятися раптової втрати документів або попадання їх у чужі руки.
 
 
 
 
5) Екологічність
 
Оскільки звичайні офісні меблі більш ніж на 95% виготовляються з деревно-стружкових плит, просочених смолою, то це істотно впливає на здоров'я людини. Якщо ж працівник страждає на алергію, то перебування в офісі, повністю обставленому меблями з ДСП, може завдавати прямої шкоди здоров'ю. Тому якщо спостерігаються часті кашлі, набряки, почервоніння на шкірі, можливо, це вплив різних смол та алергенів. При виборі меблів слід зважати на стан здоров'я, а також особливості кожного працівника, що дозволить досягти максимальної продуктивності праці.
Металеві меблі завжди виготовляються лише з натуральних матеріалів. А її вартість не перевищуватиме вартість натуральних дерев'яних меблів.
 
Потрібно відзначити, що сучасні металеві меблі мають відмінний зовнішній вигляд, що дозволить їй відмінно вписатися в будь-який інтер'єр. А її дизайн часто виграє в порівнянні з дерев'яними меблями. Крім того, меблі з металу не будуть кидатися в очі, вони мають можливість зміни забарвлення при зміні колірної гами в приміщенні, чого неможливо досягти зі стандартним ДСП. А зовнішній вигляд офісу – це найкраща візитна картка будь-якої компанії.