Статті

#Назад
03 03.2014

Металеві стелажі для дому

 

Незважаючи на те, що металеві стелажі є чудовим рішенням для зручного зберігання різноманітних домашніх речей, існують певні міфи, які в переважній більшості випадків не мають практичного підґрунтя. Постараємося розібратися, де закінчується реальність і починається міф, а також з'ясувати, наскільки металеві стелажі підходять для використання в домашніх умовах.
 
Перший міф говорить, що всі металеві стелажі є настільки масивними і громіздкими конструкціями, що використання в домашніх умовах неможливо. Існування цього міфу пов'язане з поданням стелажів складського типу, де використовуються величезні конструкції, призначені для розміщення великовагових вантажів, що обробляються за допомогою потужної вантажної техніки. У той час як більш легкі поличні стелажі асоціюються виключно з архівним, офісним чи торговим, але не як не домашнім обладнанням.
 
Насправді: Сучасні стелажі, які спеціально призначені для домашнього чи гаражного використання, мають легку, а також дуже компактну конструкцію. Монтаж і демонтаж таких стелажів на порядок простіше, ніж звичайних корпусних меблів, не кажучи вже про такі моделі, які мають зачепи, що самопідклинюються і абсолютно не вимагають інструменту для збирання і розбирання. Матеріалом для металевих стелажів є тонка сталь. Тому вага домашніх стелажів дуже велика. Для переміщення або зберігання в розібраному вигляді не потрібні умови. Розібрана стелажна конструкція складається з стійок та кількох полиць, які без проблем помістяться у будь-якому кутку шафи або комори. Крім того, легкі стелажі стануть ідеальним варіантом для квартири.
 
 
                 
 
Стелажі серії МС – це компактні моделі для будинку на болтовому кріпленні. Їхня вантажопідйомність від 100 кг до 200 кг на одну полицю. За потреби вони обладнуються додатковими елементами, що сприяють зручності експлуатації. Цими елементами є роздільники полиць, тримачі для книг, штанги для вішалки і так далі. Для зменшення попадання пилу бічні стінки можуть закриватися спеціальними зашивками.
 
Другий міф: У житловому будинку набагато краще використовувати пластикові, а краще дерев'яні стелажі, оскільки вони надають більшого затишку, ніж металеві конструкції. Саме з цієї причини в заміських будинках та звичайних квартирах практично у всьому віддається перевага дерев'яним меблям, а також меблям з ДСП. Це стосується абсолютно всіх меблів, і практично неможливо зустріти квартиру або будинок, які обладнані металевими меблями хоча б наполовину. У кращому випадку для таких меблів знаходиться місце в гаражі або в інших підсобних приміщеннях.
 
Насправді: Незважаючи на те, що за багатовіковою традицією людство привчено використовувати виключно дерев'яні меблі, металеві меблі мають ряд переваг при порівнянні. Якщо раніше створювалися шафи, скрині, ліжка та комоди з благородних порід дерева, то сучасний ринок меблів пропонує пресовану стружку, яка просякнута смолами, не кажучи вже про численні хімікати, що використовуються в процесі виготовлення. У той же час сучасний напрямок Hi-Tech, який віддає перевагу металевим меблям, з кожним роком набирає все більшої популярності. Даний стиль передбачає, що сучасна квартира обладнується гранично функціональними та екологічними меблями без усіляких надмірностей.
 
 
              
                    стелаж на зачепах                                                  стелаж Конструктор
 
Третій міф розповідає, що функціональність стелажів значно поступається звичайним шафам, а завдяки відкритості полиць на них накопичується багато пилу.
 
Насправді: В даний час все з точністю навпаки. Якщо на відкритих поверхнях пил має тенденцію накопичуватися швидше, ніж у закритих шафах, то і забирається вона набагато простіше, тому цей момент не можна вважати незручністю. А у разі серйозних забруднень металеві конструкції навіть не можна порівнювати за легкістю вологого або навіть механічного прибирання, яке важко переносять дерев'яні вироби, не піддавшись деформації та розсиханню. Крім того, металеві стелажі не мають дверей, що скриплять і ламаються, а також стекол, які можуть легко розбитися.
У плані функціональності металеві стелажі, призначені для використання в домашніх умовах, анітрохи не поступаються класичним меблям. На відміну від меблів з ДСП на них можна зберігати будь-які предмети: посуд, книги, квіти і так далі. А при необхідності частого прибирання подібні стелажі набагато практичніше шаф і стелажів з дерева. З погляду міцності та довговічності металеві меблі взагалі поза конкуренцією.
При необхідності використовувати конструкцію, як вдома, так і в підсобних приміщеннях, найкращим рішенням стануть універсальні стелажі, що володіють високою вантажопідйомністю: Стелажі серії КМ 400.
 
 
         
 
Спеціальна конструкція стелажів КМ 400, яка розроблена з урахуванням сучасних тенденцій, органічно впишеться не тільки в майстерню або в гараж, а й домашній інтер'єр. Крім того, вантажопідйомність посилених полиць сягає 400 кг. Також стелажі просто монтуються і демонтуються.
 
Четвертий міф припускає, що, незважаючи на зручність, металеві стелажі похмурі та нудні та абсолютно не вписуються у життєрадісний інтер'єр житлового будинку.
 
Насправді: У своєму замовлення Ви можете вибрати будь-який колір для стелажів! Існує широка палітра RAL, яка дозволяє стелажним конструкціям органічно вписатися абсолютно в будь-який інтер'єр.