Статті

#Назад
12 08.2015

Стелажі під замовлення

Стелажне обладнання різноманітних конструкцій сьогодні широко затребуване як при обладнанні складів, архівів, магазинів, так і при меблювання квартир, будинків та офісів. Зробивши правильний вибір стелажної системи, ви максимально використовуєте корисну площу приміщення або успішно обіграєте його недоліки.
 
ПОЛИЧНІ СТЕЛАЖІ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
 
З огляду на запити кожного клієнта ми виготовляємо стелажі з урахуванням його індивідуальних потреб.
 

Полочные стеллажи под заказ    Полочные стеллажи на заказ

 
Компанія «Київметсервіс» має багаторічний досвід проектування складних стелажних систем на замовлення на базі стандартних поличкових стелажів. При розробці проекту враховуються план приміщення замовника та особливості його проектування, а також специфіка вантажів, які зберігатимуться на стелажах. При необхідності в стелажну систему одночасно включаються різні моделі та типорозміри. За бажанням замовника її можуть доповнити поперечками, тримачами, вішалками для одягу та іншими елементами, що роблять стелаж більш функціональним. З найцікавішими зразками стелажних систем можна ознайомитись у нашій галереї.
 
 
ПАЛЕТНІ СТЕЛАЖІ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
 
 
Конструктивні особливості наших стелажних систем дозволяють ощадливо використовувати навіть невеликі простори, що значно знижує логістичні витрати замовника. Усі палетні стелажі «Київметсервіс» виготовляють на замовлення, задовольняючи будь-які побажання клієнта.
 
Паллетные стеллажи под заказ    Паллетные стеллажи на заказ
 
Ми гарантуємо максимальне наближення геометрії стелажної системи до Вашого приміщення. Не обмежуючись вузькими рамками типорозмірів та модифікацій, зі стандартних балок та рам ми можемо зібрати стелажну систему необхідної конфігурації з гарним запасом міцності, що дозволяє використовувати практично будь-яку навантажувальну техніку. Задля справедливості слід зазначити, що індивідуальні проекти палетних стелажів не відрізняються особливою різноманітністю: існує не так багато доповнень до таких систем. Як правило, це металеві або фанерні настили для зберігання на одному стелажі і палет, і штучних вантажів.

 

МЕЗОНІНИ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
 
Мезонін, що є багатоповерховими стелажними системами, виділяються в окрему категорію стелажів. «Київметсервіс» проектує та виготовляє такі конструкції виключно на замовлення – будь-яких розмірів та конструкцій. У мезоніни включаються різні елементи палетних і поличних стелажів, вони оснащуються сходами, додатковими настилами, перекриттями та іншими корисними деталями.

 Складской мезонин на заказ    Мезонинные стеллажи на заказ
  
Мезонінна багаторівнева система, виконана за індивідуальним замовленням, забезпечує збільшення площі зберігання вантажів, дозволяючи максимально ефективно використовувати Ваше приміщення не лише за його площею, а й за висотою. При проектуванні мезонінних стелажів нашими фахівцями враховуються абсолютно всі нюанси, включаючи специфіку вантажів та тип вантажної техніки для обслуговування мезоніну. За роки успішної роботи Київметсервіс завоював заслужену довіру покупців, пропонуючи їм якісні стелажні системи, виготовлені з дотриманням прийнятих стандартів якості.
 
ЯК ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ СКЛАДСЬКІ СТЕЛАЖІ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
 
 
Кожен наш виріб відрізняється функціональністю, ергономічністю та надійністю, і ми продовжуємо вдосконалюватись у своїй галузі, залучаючи найкращих фахівців для проектування, виготовлення та монтажу розробки складних стелажних систем.
 
При виробництві стелажних конструкцій використовується високотехнологічне обладнання:
 
  • Прокатне обладнання (прокатується профіль рами стелажу):
 
Прокатное оборудование
 
  • Гнучкове обладнання:
 
Гибочное оборудование
 
  • Лазерне обладнання (для виготовлення точних виробів):
 
Лазерное оборудование
 
  • Зварювальне обладнання (на роботизованій зварній ділянці зварюються елементи траверс):
 
Сварочное оборудование
 
  • Фарбувальне обладнання:
 
Покрасочное оборудование
 
Також, запорукою міцності та надійності конструкції стелажів є якісна словацька сталь, виготовлена на обладнанні холодного прокату. Для отримання рівного та довговічного покриття металевих елементів конструкції використовується унікальна порошкова фарба. За допомогою електростатичного розпилювача вона напилюється на готові деталі стелажу, які потім розміщуються в термокамеру, де після нагрівання порошкове покриття полімеризується.
 
Все це в комплексі забезпечує відмінну якість нашої продукції, яку ми пропонуємо за доступними цінами.