Статті

#Назад
25 05.2015

Острівні торговельні стелажі

Попит на острівні чи двосторонні стелажі зростає з кожним роком. Вони знайшли своє застосування не лише у величезних торгових центрах, а й у магазинах середніх розмірів, аптеках, розважальних закладах тощо. Причиною цього стала наочна демонстрація представленого товару потенційним покупцям. Завдяки таким конструкціям вдається досягти максимального використання наявної торгової площі у вигляді розміщення товару з усіх боків стелажної конструкції. При цьому острівні стелажі мають важливу якість - компактність, яка так цінується в сучасному бізнесі.
 
ЗАСТОСУВАННЯ ОСТРІВНИХ СТЕЛАЖІВ
 
Такі стелажі можна розмістити в центрі залу, і вони не перешкоджатимуть переміщенню покупців.
 
 
 
Крім того, вони у зручному вигляді представляють продукцію, яка може зацікавити потенційних покупців, що проходять повз. Тому їх часто розташовують у відповідних відділах, де потрібно нагадати покупцеві про необхідність придбання тих чи інших супутніх товарів. Двосторонні стелажні конструкції найчастіше застосовуються для розміщення будь-якої дрібної продукції, наприклад, жувальних гумок, приправ, чаїв, кави, біжутерії тощо. Усі могли бачити острівні стелажі безпосередньо перед касами найближчого супермаркету.
 
ЯКІСНІ ОСТРІВНІ СТЕЛАЖІ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
 
Якщо Вам потрібні острівні стелажі, їх можна замовити безпосередньо на нашому сайті. Ми готові запропонувати стелажні конструкції, які найкраще підійдуть для кожного конкретного випадку.
 
 
Островной стеллаж    Островной стеллаж - вид сбоку
 
Незважаючи на те, що стелажі виготовляються з металу, полиці, що додаються, можуть бути виконані зі скла і дерева. Таким чином, обрані стелажі одночасно зможуть вирішити цілу низку завдань – залучити потенційних покупців до відповідної продукції, уявити товар у вигідному світлі, а також створити єдиний стиль у торговому приміщенні.
 
Островные стеллажи торговые    Торговые стеллажи для магазина
 
Пропоновані нами острівні стелажні конструкції мають ряд переваг:
 
  • Високий ступінь надійності;
  • Високоякісне виготовлення;
  • Демократична вартість;
  • Простота та зручність у процесі експлуатації;
  • Значний термін служби;
  • Величезний вибір форм, кольорів та розмірів;
  • Стильний та сучасний зовнішній вигляд;
  • Універсальність.
Досвідчені консультанти допоможуть вибрати найбільш підходящі варіанти острівних стелажів, які за габаритними розмірами, забарвленнями, навантажувальними характеристиками та зовнішнім виглядом повністю відповідатимуть усім побажанням, а також встановленому бюджету.