Статті

#Назад
21 04.2015

Офісні стелажі – з якого матеріалу вибрати?

Важко уявити сучасний офіс без відповідних стелажів, де компактно розміщується вся необхідна документація. Тому необхідно обдумано підходити до вибору таких меблів. Перед придбанням стелажних конструкцій необхідно ухвалити рішення щодо наступних критеріїв:
 
  • Габаритні розміри стелажів;
  • Вантажопідйомність, тобто вага вантажу, який необхідно буде витримувати полицею стелажної конструкції;
  • Матеріал, з якого буде виготовлено стелаж.
 

 

                      

ЯК ВИБРАТИ ОФІСНИЙ СТЕЛАЖ?
 
В даний час на ринку існує широкий вибір стелажних конструкцій із найрізноманітніших матеріалів: заліза, дерева, пластмаси та інших матеріалів. Також стелажі відрізняються чисельністю полиць та ящиків. Таким чином, перший крок при виборі стелажу буде чітке розуміння, скільки полиць необхідно для вирішення поставлених завдань.
 
Більш придатними з погляду надійності є металеві стелажі. Серед великої різноманітності конструкцій завжди можна підібрати стелаж із необхідною кількістю закритих або відкритих полиць, ящиків та роздільників. Даний тип офісних меблів призначений для несення чималих навантажень протягом тривалого терміну експлуатації.
 
 
    
 
Пластмасові та дерев'яні стелажі також можуть бути використані для зберігання офісної документації, проте тут є низка особливостей. Дерев'яні стелажі можуть стати непридатними, якщо в приміщенні спостерігається підвищена вологість, а пластмасові - не здатні нести серйозні навантаження, тому найчастіше використовуються для зберігання невеликих обсягів паперів.
 
На підбір оптимальної стелажної конструкції нерідко йде багато часу і сил, коли вибір здійснюється за допомогою походів по відповідних магазинах. Набагато простіше придбати офісні меблі на нашому сайті, на якому представлений величезний вибір стелажів. При цьому замовлення можна зробити, не відходячи від комп'ютера в будь-який зручний час.
 
Коли вибір матеріалу стелажу зроблено, то можна подумати про його функціональність, зовнішній вигляд, а також завдання, які він вирішуватиме.
 
Залежно від функціональності стелажу визначається термін служби. Відповідно до досвіду багатьох компаній чисельність і різноманітність документації, що зберігається, безперервно зростає, тому рекомендується купувати стелажі, які оснащені великою кількістю полиць, ящиків і роздільників.
 
Зовнішній вигляд стелажу має неабияке значення, оскільки він повинен добре вписуватися в існуючий інтер'єр, зовсім не погіршуючи його. У нас представлені стелажі, які можуть бути пофарбовані в різні кольорові палітри, тому підібрати стелаж в необхідній колірній гамі не складе особливих труднощів. Найбільш зручними для офісу є ті моделі, які мають висоту до двох з половиною метрів, а глибина полиць не перевищує 35-50 сантиметрів. За таких розмірів, зазвичай, немає ніяких проблем у процесі їх використання.
 
Що стосується ширини стелажу, то все залежить від конкретного приміщення, наприклад, нерідко стелажна конструкція використовується як перегородка для розмежування одного приміщення на дві робочі зони. У такому разі доцільніше купувати стелаж відкритого типу без передніх і задніх стін.
 
Незалежно від переваг слід мати на увазі, що для стелажів найважливіше надійність і якість. Пам'ятаючи про ці два елементи, Ви обов'язково оберете стелаж, який правильно прослужить довгі роки, ніж позбавить додаткових витрат.