Статті

#Назад
14 04.2014

Металеві шафи для одягу, призначення та сфера застосування

Основним призначенням металевих шаф для одягу є зберігання особистих речей та одягу. Відмінна особливість таких шаф - це надійність конструкції, яка, крім міцності, має підвищену безпеку, екологічність і дуже невисоку вартість. Використання стандартних моделей дозволяє створити цілу роздягальню необхідних розмірів. Роздягальні даного типу мають велику популярність у різних навчальних закладах, офісах, спортивних центрах, плавальних басейнах, виробничих підприємствах і так далі.
 

Конструкції металевих шаф можуть різнитися між собою. На сьогоднішній день найпопулярнішою моделлю залишається двостулкова шафа, яка має відмінну місткість, а також обладнана перекладинами для одягових вішалок, відділенням для взуття та полицею для головних уборів. Нерідко такий вид меблів використовується в різноманітних виробничих приміщеннях та офісах для зберігання верхнього та робочого одягу.
 
Трохи меншою популярністю в порівнянні з двостулковими металевими шафами мають одностулкові та тристулкові моделі. Але, незважаючи на це, вони нерідко зустрічаються в дитячих садках, школах, спортивних клубах, фітнес-центрах та інших закладах. Для дитячих закладів, таких як дитячі садки та школи, виробники розробили особливі меблі зі згладженими кутами.
 
Завдяки продуманим розмірам секцій ящиків є можливість компактно зберігати речі, а також задіяти всю корисну площу роздягальні.
 
У зразках металевих шаф, які мають похилий дах, через наявні конструктивні особливості просто неможливо забути речі. До того ж значно підвищується якість прибирання.
 
Деякі спеціальні шафи для одягу обладнуються додатковими ящиками-сидіннями, які дозволяють зручно розташувати взуття.

У замовників існує вибір між модульними (розбірними) та цільними (нерозбірними) конструкціями. Розбірні конструкції мають ту перевагу, що будь-яка деталь, що зламалася, може бути з легкістю замінена на нову. Також можна поєднати кількох секцій в одну, тим самим створюючи додаткову стійкість. Крім того, не слід забувати про зручність переміщення та транспортування.
 
Для надання естетичнішого зовнішнього вигляду, а також продовження терміну служби, переважна більшість сучасних металевих шаф для одягу покривають порошковою фарбою. Також подібне покриття підвищує корозійну стійкість перед агресивною дією середовища, в якому відбувається експлуатація виробів. У тих приміщеннях, де меблі схильні до впливу підвищеної вологості, використовуються шафи з нержавіючої сталі.
 
За потреби такі шафи з металу обладнуються спеціальними замками. Як правило, кожен осередок оснащується власним замком і ключем.
 
Серед переваг, які мають металеві шафи для одягу, можна виділити:

  •   міцність;
  •   довговічність;
  •   невисока ціна;
  •   простота ремонту;
  •   легкість обслуговування;
  •   широка сфера застосування.