Статті

#Назад
28 03.2018

Види та типи торгових стелажів для складу та магазину

Стелажі – різновид обладнання для складування та демонстрації товарів, що використовується при оснащенні магазину, складу, зонування торгового залу.

Різноманітність видів стелажів зумовлено різними цільовими завданнями, що висуваються до атрибутики.
 
По вигляду стелажі для магазину та складу діляться на:
 
  • відкриті та закриті;металеві,
  • скляні, дерев'яні, комбіновані;цілісні,
  • розбірні;
  • кутові, пристінні, торцеві, та ін.
Види складських стелажів відрізняються від стелажних систем для призначення магазином. Для складування тарних та штучних товарів використовуються металеві типи стелажів збірно-розбірної конструкції, що мають високу вантажопідйомність. При виготовленні та монтажі складського обладнання керуються нормативами, що забезпечують безпеку експлуатації стелажів. 
 
Для складу актуальні стелажі мезонінного (багатоповерхового) типу, виготовлені з металевих модулів. 
 
Складські стелажі мезонінного типу класифікуються на: 
 
  • окремі платформи, що збільшують площу складування товару;
  • багатопрохідні, що складаються з поличкових та фронтальних конструкцій, що забезпечує зручний доступ до всіх ділянок стелажної системи.
Максимальну економічність простору гарантують 3-4-ярусні стелажі, обладнані підйомними механізмами та ліфтами. 
 
ВИДИ СТЕЛАЖІВ ДЛЯ МАГАЗИНІВ
 
Види стелажів для магазину продуктово-промислової групи класифікуються за: функціональність;матеріалу виготовлення;конструкції;типу розташування;дизайн (наявність додаткових елементів) і т.д.
 
Часто одному торговому залі є кілька видів торгових стелажів, виконують роль вітрини. 
 
Закриті стелажі актуальні для цінного, делікатного товару, який потребує консультації. Відкриті стелажі гарантують клієнту вільний доступ до товару, що цікавить. 
 
Металеві – найбільш поширені типи стелажів, що відрізняються міцністю, практичністю, довговічністю, стійкістю до впливів навколишнього середовища, ціновою лояльністю. 
 
Розбірні стелажі з полицями – зручні у монтажі та експлуатації. При необхідності їх можна транспортувати, переформатувати, доукомплектовувати і т.д. 
 
Кутові - замикають ділянку пристінних стелажів з товаром однієї категорії, що сприяють раціональному витрачанню простору. 
 
Острівні стелажі – ергономічний варіант для гіпермаркетів та магазинів самообслуговування. Забезпечують вільний доступ до товарів, виступають зонаторами простору. 
 
Торцеві – логічне завершення острівних стелажів чи стінових перегородок, які поділяють торговий зал на секції.  
 
ВИГОТОВЛЕННЯ ВСІХ ВИДІВ СТЕЛАЖІВ ДЛЯ СКЛАДУ І МАГАЗИНУ З ДОСТАВКОЮ ТА УСТАНОВКОЮ
 
Вибір типу стелажу для складу чи магазину залежить від індивідуальних чинників: цільового призначення об'єкта, площі, архітектурних особливостей внутрішнього простору, категорії товару, естетичних переваг клієнта, бюджету закупівлю устаткування. 
 
Виготовлення та монтаж усіх видів стелажів у лояльному ціновому діапазоні та з гарантією якості пропонує компанія «КиївМетСервіс». 
 
Більш детальну інформацію щодо обладнання актуальної моделі ви можете дізнатись у нашого консультанта.